Підвіконня Werzalit виробляються в Німеччині вже більше 50 років за унікальною запатентованою технологією.

Подрібнена деревина, змішана в певній пропорції з свіжо-вирубаних листяних і хвойних порід дерев, ростущіх в рідних лісів Німеччини, змішуються з полімерними смолами і пресуються в формах під високим тиском при високих температурах.

В результаті виходить монолітний матеріал високої щільності, який проходять строгий контроль якості з використанням різних методів і рівнів тестування (кип’ятіння, дії ультрафіолету, а також впливу екстремальних хімічних і механічних навантажень).

Підвіконня Верзалит  визнані одним з лідерів даного сектора ринку. Все завдяки новітнім запатентованим матеріалами і простоті монтажу, що знижує витрати на будівництво.

Типорозміри бувають різні, так ширина може досягати 60 см, а довжина — до 600 см, що дозволить оформити будь-який отвір одним цільним листом.


Крім цього, випускається 4 авторських рішення: 

Exclusiv
Тут класика форми та кольорів створює вишуканий стиль.
Підвіконня серії exclusiv пропонують широку колірну палітру: Колекція під благородний камінь і деревні теплі декори. Таким чином відбувається ефективне перетворення внутрішніх приміщень з мінімальними витратами. Капінос підвіконня є фірмовим знаком якості WERZALIT .

Підвіконня exclusiv це класична серія. Вона є в продажу в якості стандартного підвіконня або підвіконня серії System. Різноманітні кольори, декори та три види різної текстури поверхні дозволяють реалізувати Ваші індивідуальні ідеї.

Форма капіноса 34 мм надає підвіконню серії exclusiv класичний зовнішній вигляд. Завдяки унікальним властивостям матеріалу, таким як міцність, стійкість до деформації, простота в догляді цей підвіконня добре зарекомендував себе.


Compact
 
Будучи яскравою деталлю відповідає новітнім віянням мінімалізму.

WERZALIT  compact своєї гладкою і витонченої лінією додасть приємну і ненав’язливу атмосферу Вашого інтер’єру. У колірній палітрі є як нейтральні, так і насичені тони. Підвіконня серії compact додасть вікна індивідуальний неповторний стиль.

Підвіконня серії  compact надають сучасній архітектурі особливу атмосферу і завдяки ніжним пастельним тонам прикрашають житлові та робочі помещенія.Внутренній підвіконня серії compact , маючи характерну фаску на передній кромці, і свій індивідуальний, витончений зовнішній вигляд, демонструє актуальний, прямолінійний стиль. Завдяки особливостям матеріалу він може використовуватися як в приватних, так і в громадських приміщеннях.


Expona
З контрастною обробкою прямих ліній виконання.

WERZALIT  розширює свою програму підвіконь з сучасного прямолінійним дизайну. Ви отримаєте ехроnа в оригінальній якості WERZALIT .

Завдяки своїй простоті і елегантності серія ехроnа володіє всіма якостями для сучасного класика. Пряма передня кромка АБС покриття меблевого якості може бути виконана в кольорі ідентичному поверхні, з яскравим контрастом або в кольорі мультиплекс.


System

Новітня система із значним Капінос. Підвіконня серії System з пропонує оптимальні варіанти благоустрою об’єктів, при будівництві нових приміщень, або ж при реставрації. Завдяки подовженому Капінос він ідеально підходить для переносних електро-елементів. Підвіконня може додатково перекривати радіатор опалення, а також оснащуватися каналами для електропроводки і укладання кабелів.

Мова