Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - viber-image..-1.jpg

Конкуренція віконних профільних систем на сьогоднішній день дуже велика і Замовнику який не до кінця розбирається в системах скління дуже складно підібрати потрібний для себе варіант.

А вікна повинні бути:

Енергоефективними — вікна повинні економити Ваші витрати на опалення, а так само і на кондиціонуванні.

Безпечними — йдучи на роботу або коли Ви їдете у відпустку відпочити Ваші віконні конструкції повинні захищати будинок від зловмисників і від їх проникнення. 

Якісними — і це обов’язковий пункт при виборі профільних систем для скління. Бо ж не якісні віконні конструкції не зможуть Вам запропонувати всі вищевказані мінімальні вимоги для Вашої безпеки, комфорту і затишку.

Якщо Ви хочете отримати більше інформації про профільних системах, запрошуємо Вас до нас в Шоу-рум, і при зустрічі дізнатися всі інші деталі про Ваших майбутніх і тільки Якісних віконних конструкціях.

Ми пропонуємо тільки якісний і перевірений продукт в склінні з профільних систем SCHUCO виробництва Німеччини.


Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - дверишуко-720x1024.jpg

Вхідні двері і двері балконні — це можна сказати ті ж Вікна тільки великих габаритів. Через своїх розмірів і функціоналу до підбору дверних конструкцій потрібно підійти ще з більшою відповідальністю.

При підборі дверних конструкцій важливо поставити правильну задачу Компанії у якій Ви замовляєте двері і щоб менеджер допоміг Вам визначитися і запропонував варіанти відкривання дверних конструкцій. З їх дизайном, провів якісну консультацію про дверної фурнітури і комплектуючих.  

Варіанти відкривання дверних конструкцій:

Поворотно-відкидні — балконні двері.

Поворотні — можуть бути як балконні так і двері вхідної групи (вхідні).

 Штульпові — варіант відкривання дверей з двома стулками на оранку, відкриваючи перед Вами широке і вільний простір для входу / виходу, (варіант можливий ка в дверях балконного так і вхідного типу).

 Розсувні — шикарне рішення для виходу на балкон або терасу.


Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - раздвижные-системы.jpg

Розсувні системи — це шикарне рішення для виходу на балкон або терасу.

Варіанти розсувних систем:

Є поєднанням двох конструкцій: розсувний і поворотно-відкидний. Для того, щоб відкрити стулку, досить потягнути її на себе, щоб вона трохи змістилася всередину приміщення, а далі зрушити її в сторону по напрямних вздовж всієї конструкції. Найбільш широке застосування ці системи отримали в якості скління виходів на: терасу, задній двір, веранду, лоджію або скління самої лоджії для економія простору.

Підйомно-розсувні або HS-портал.

Дозволяє створити більш герметичний тип розсувної системи. При повороті ручки стулка піднімається зі свого посадкового місця і за допомогою одного руху руки зсувається в бік. Застосовується виключно в теплих системах. Найбільш широке застосування даної системи використовують в разі, коли необхідно закрити отвір досить великого розміру.

Наприклад: котеджах, з виходом на терасу або просторий балкон; в будівлі кафе чи ресторану, з виходом на відкриту площадку.

Складні-розсувні двері (Гармошка).

Одна з найбільш компактних типів відкривання розсувних систем, що дозволяє відкрити перед собою максимум простору.

Складається подібна розсувні система (гармошка) з трьох або восьми стулок.

Стулки складаються в одну сторону, дозволяючи відкривати отвір на 90%. У складеному стані стулки можуть розташовуватися не тільки всередині, а й зовні приміщення.

У холодну пору можна відкривати тільки одні орні стулку як повноцінну двері для виходу або входу в приміщення. Особливо зручно використовувати складну — розсувну систему в тому випадку, коли закрите приміщення потрібно перетворити у відкритий простір.

Панорама-дизайн.

Panorama Design (PD) — Елегантна розсувні система забезпечує максимальну ступінь прозорості і світлопропускання, дозволяє виготовляти великогабаритні конструкції. Витончені профілі і оптимальний рівень теплоізоляції для відповідності різним вимогам є переконливими аргументами як для архітекторів, так і забудовників.

Дана система дозволяє створювати великоформатні розсувні конструкції з використанням армованих скловолокном профілів (GFK).

Нові технології виробництва, матеріали та способи обробки поверхні дозволяють досягти максимальної теплоізоляції. Розсувна система Panorama Design забезпечує небувалий комфорт в обслуговуванні, практично необмежені можливості для конструювання.

Можливий варіант автоматичного відкривання.


Окна Шуко / Двери Шуко / Раздвижные системы Шуко

Мова