Москітні сітки застосовуються для захисту приміщень від комах, і пилу. Москітна сітка встановлюється в віконних або дверних отворах.

Стандартна москітна сітка для захисту приміщень являє собою рамку (алюмінієву) з пластиковими ручками, всередині якої знаходиться спеціальне скло пористе синтетичне полотно. Зазвичай такі москіткі встановлюються зовні на сучасні віконні блоки.

види полотна

У рамку може бути встановлений один з трьох видів полотна. Кожен з них має свої особливості і призначення.

Полотно Fiberglass (скловолокно) вважається стандартним при виробництві москіток на двері і вікна для захисту всіх видів приміщень. Воно виконується в сірому кольорі, що робить його найменш помітним на тлі скла. Однак виробники можуть його виготовити будь-якого кольору — за бажанням замовника.

Полотно Pet Screen ( «антикішка») — найбільш міцне з полотен. Воно складається з багатошарової синтетичної нитки, що робить неможливим його порив кігтями тварин. До того ж домашній кіт зможе випадково випасти з вікна, натиснувши на таку Москіткі власною вагою і порвавши цим її.

Спеціальне полотно «Антіпильца» охоронить приміщення і від комах, і від алергенів, що містяться в повітрі з вулиці. Воно має розмір осередку всього 0,15 мм на 0,9 мм. До всього іншого, на таке полотно може бути завдано антистатик.

різновиди сіток

Найбільш часто використовуються москіткі на вікна — рамкові. Вони недорого коштують і легко встановлюються. Догляд за ними простий: досить мильного розчину і губки. Існують і інші різновиди цього виробу, що захищає приміщення від комах, пилу і пуху.

Рулонні москітні сітки використовуються для балконів, дверей і великих вікон. Вони захищають від пилку і комах. Їх можна легко прибрати, скрутив в спеціальний короб, а потім помістив його в шафу. Однак така сітка не охоронить домашніх вихованців від випадкового випадання з вікна.

Дверні (орні) москіткі підійдуть для установки на балконах міських квартир, а також в заміських будинках.

Розсувні москітні сітки найбільше підійдуть для терас і балконних вікон, хоча іноді їх встановлюють і на звичайні вікна. Таке пристосування отримало свою назву від принципу відкривання: воно від’їжджає в сторону по спеціальних напрямних від закривається отвору.

Москіткі-плісе відрізняються тим, що складаються гармошкою, економлячи простір. Вони можуть відкриватися не лише горизонтально, але також і вертикально, що робить їх елементом декору.

Мова